Sputniktrip. STOP COVID 19. Vaccine
Tento obrázek má vyplněný atribut alt; název souboru je Stop-Covid-1024x768.jpg.

Stovky tisíc lidí slyší každý den ostrý verdikt: Jste nakaženi !!! COVID dnes ničí osudy, korporace, podniky, zabil více než milion lidí a neexistuje proti tomu skutečná zbraň?

Existuje skutečná zbraň! OČKOVÁNÍ! A dnes je na světě oficiálně registrována pouze jedna vakcína. Toto je Sputnik V, který se narodil a tvrdě pracuje v Ruské federaci!

 • Můžete být očkováni a chráněni proti této nemoci po dobu 2 let. K tomu si musíte s naší pomocí udělat výlet do Ruské federace. Tato možnost je k dispozici těm, kteří nejsou nemocní – ještě nedostali virus.
 • Samotné očkování probíhá ve 2 fázích: 1. injekce, poté za 3 týdny 2. injekce. Můžete tedy: nebo mít 2 cesty do Ruské federace nebo 1 cestu se 3 týdny pobytu v zemi. Naše společnost se postará o vaši rezervaci ubytování, letenky, víza a další aspekty v obou případech a v případě delšího pobytu připraví dobrý a zajímavý program! Navíc budete během své cesty očkováni originální vakcínou č. 1 na světě.
 • Více o očkování a zahájení masového očkování v Rusku se dočtete na našich Facebookových stránkách.
 • Navíc si můžete přečíst o Sputniku V na stránkách výrobce této vakcíny
 • Osvědčení o registraci vakcíny ruským ministerstvem zdravotnictví.

Sputniktrip

Mnozí z vás si výlet do Moskvy představují jako výlet do kosmického prostoru. Což tomu tak není. Pár hodin letu a jste tam!

Our company offers to interested to take a Sputniktrip – trip to Russian Federation to get vaccinated by Sputnik V vaccine. You need to know that it’s a very difficult task to organize from logistical point of view. Especially now, when boarders are closing and opening at the same time and all types of restrictions appear here and there.

K čemu slouží naše služby: Megaevent s.r.o. zajistí logistiku vašeho Sputniktrip do Ruské federace, usnadní a zpřehlední to. Dohodnout se můžete sami, ale pak si musíte promluvit s klinikami sami, vybavit víza a další problematické dnešní služby také sami, což je komplikované. V našem případě to uděláme místo vás!

Sputniktrip a politizace. Vakcína Sputnik V je vakcína a jako každý lék je neutrální vůči jakékoli politické straně, skupině, hnutí nebo rase. V tomto případě bychom chtěli varovat jakoukoli organizaci nebo jednotlivce před politizací tohoto léku nebo konstrukcí jakéhokoli schématu o tom. Je vyvinut pro ochranu lidských životů a to je jediný záměr jeho existence. Naše společnost neodpovídá na pokus o její politizaci, nekomentuje ji a na jakýkoli pokus o její padělání bude reagovat legálně. Na klinikách, které doporučujeme, dostanete autentickou 100% oficiálně registrovanou vakcínu.

Skutečné rozhodnutí o nutnosti lékařské cesty do Ruské federace je plně na vás! Klinické služby budou samozřejmě prováděny podle ruských právních předpisů a v souladu s pravidly a postupy RF, které musíte předem přijmout a odsouhlasit.

Podrobnosti o cestě, načasování a cena

Cestu zajistí spolehlivý a profesionální touroperátor ASIANA.

Dohodli jsme se na partnerství se společností ASIANA. Tato společnost je: Nejproduktivnější rezervační terminál Amadeus v České republice (Amadeus Marketing ČSA), Nejlepší agentura IATA v České republice (Travel Trade Gazette). Podle žebříčku Deloitte Technology Fast 50 ve střední Evropě je ASIANA jednou z 50 nejrychleji rostoucích technologických společností ve střední Evropě.

Profylaktické lékařské služby

Vzhledem k tomu, že očkování probíhá ve 2 fázích: první injekce a za 3 týdny druhá, může být cesta provedena takto:

Kromě letů do Moskvy pracujeme na dalších trasách: do Petrohradu pro země severní Evropy a do Kaliningradu, kam se můžete dostat vlastním autem nebo autobusem. Další informace o těchto trasách budou zveřejněny později.

Kliniky a lékařská opatření v Ruské federaci

Naše společnost uzavřela dohodu s několika špičkovými zdravotnickými zařízeními, která se postarají o vyšetření a lékařské profylaktice klientů. Po zakoupení předběžné rezervace si budete moci vybrat vhodné zařízení.

Váš pobyt v Moskvě

Pokud se rozhodnete zůstat v Moskvě po dobu 3 týdnů, máme dohodu s místní cestovní kanceláří na večeři a zabavu pro vás – návštěvy restaurací, divadla, nezapomeňte, že Moskva je jedním z nejznámějších divadelních metropolí na světě, možný výlet do Petrohradu a další, v závislosti na vaší přání. Pokud si vyberete krátkodobý pobyt, mohou být uspořádány menší prohlídky, abyste viděli jedno z nejkrásnějších měst na světě.To samé s vyzvednutím na letišti: lze vás vyzvednout mikrobusem nebo luxusním autem.

Cena Sputniktripu

Mnozí z vás si představují cestu do Ruské federace jako let do vesmíru. Což není – 2 hodiny v letadle a jste tam!

Cena. Zpočátku musíte zaplatit 3 000 Kč . Jedná se o administrativní a iniciační poplatek potřebný k zahájení procesu. Tento poplatek se nevrací. Později budou následující výdaje a logistické akce:

 • Zpracování víz se standardními konzulárními poplatky a poplatky za zpracování; (Všechny ceny jsou standardní a nezahrnují skryté poplatky)
 • Rezervace letenek podle vašich požadavků a typu letu. (Bude vám nabídnuta aktuální oficiální cena letu)
 • Ubytování v Ruské federaci. Může být luxusní nebo ekonomický. (Bude vám nabídnuta aktuální oficiální cena za výběr hotelu)
 • Vyzvednutí na letišti (budou vám nabídnuty různé možnosti a ceny)
 • V případě potřeby překladatelské služby. Aktuální veřejná cena
 • Lékařské vyšetření před injekcí. Aktuální veřejná cena
 • 2 injekce vakcíny. (~ 50 EUR celkem)

Všechny tyto platby a možnosti budou předem dohodnuty s vámi a nebudou mít žádné skryté náklady. Všechny služby budou poskytovány profesionály.

KOUPIT SPUTNIKTIP!

Povinnosti z naší strany. Nemůžeme přijít s jakýmikoli povinnostmi nebo zárukami ohledně účinku očkování. Očkování jako každý lékařský proces je v mnoha případech individuální a pokud funguje obecně, nemusí pro vás osobně fungovat perfektně. Je to plně vaše osobní rozhodnutí a my ho nemůžeme v každém případě ovlivnit. Léčba však bude pod dohledem profesionálních lékařů, takže riziko bude minimalizováno. Navíc je to jediný skutečně viditelný způsob, jak s tím bojovat!

Navíc je zde možnost dokoupit pojištění – klasické pojištění a zdravotní pojištění. Budou vám nabídnuty i tyto možnosti.