Sputniktrip. STOP COVID 19. Vaccine

Koupě automobilu je vždy velkou bolestí … Nikdy nevíte, zda je to dobrý nebo špatný obchod, a po koupi se ptáte sami sebe, zda byl tento krok správný nebo špatný …Většina prodejců automobilů tuto bolest dává na naši hlavu, ne na svou: vy si vyberete … Výsledkem je, že budete přesměrováni do velké databáze, kde byste měli zvolit vhodné auto.


Jaký zázrak jsou tyto databáze!

Naše společnost potřebovala umístit na zeď banner a procházení různými dodavateli této jednoduché služby trvalo 1 den. Pak trvalo další den, než jsme mluvili po telefonu. Pak se objevil e-mail – potřebovali jsme poslat grafiku, fotografie … Výsledkem bylo, že jednoduchá věc nám trvala celkem 1 týden.
U automobilů to trvá ještě déle … Formality, pojištění, dodání ..
A – co je v tomto procesu špatně – musíte udělat něčí práci za své peníze.

Záměrem projektu Auto vašich snů je změnit role: vy, klient, jste hlavní součástí podnikání, dodavatelé se musí řídit vašimi přáními.
Zde tedy specifikujete svůj požadavek. Vaše požadavky budou na soukromém základě zaslány dodavatelům automobilů a nyní je zde úkol najít to správné auto pro vás.
Musí tedy tvrdě pracovat a přijít za vámi s dobrými nabídkami.


Nyní zpět ke klientům: mluvili jsme s mnoha prodejci automobilů a ne všichni by se tohoto projektu rádi zúčastnili! Říkají, že v mnoha případech klienti chtějí hodně za malé peníze, což je pochopitelné. Ale všechno má své limity!

Doporučujeme tedy našim klientům, aby byli kompromisní, by měli porovnat ceny v otevřených databázích s nabídnutými, zkontrolovat rozdíl v nabízených produktech a – stimulovat prodejce k jejich práci, spolehnout se na ně. Vybrali jsme ty nejlepší profesionály, kteří budou pracovat s vašimi požadavky! A dělají to prakticky zdarma!

Pak společně najdete auto svých snů!