Best oil. Best Scooters

MEGATIKET je portál událostí a slev. MEGA slev! Pro získání slevy stačí navštívit web a zakoupit některé z našich produktů nebo služeb.

Pozor! S MT Payless kartou budete platit ještě méně!

Jak to funguje? Takovou kartu koupíte například v hodnotě 1 000 Kč, ale zaplatíte za ni pouze 950 Kč. Poté budete moci nakupovat produkty a platit za ně kartou. K dispozici budete mít celých 1000 Kč místo zaplacených 950 Kč.

Tímto způsobem funguje tzv. Cashback, kdy vám prodávající vrací provizi za váš nákup. Kdy se vám stane, že vám někdo vrátí peníze? U nás to tak je!

S MT Payless kartou budete mít své peníze bez čekání a ihned k dispozici.


Spolu s pořízením Payless karty dojde automaticky k otevření kreditního účtu. Budete mít tedy vlastní účet se vším všudy! Uvidíte, kolik utratíte a ušetříte, vše zkrátka funguje jako u běžného bankovního účtu. Ale s výhodami a penězi navíc! Vždy můžete znát svůj zůstatek a vidět historii transakcí on-line: stačí navštívit svůj klientský profil a budete vědět.

Mějte svou kartu v telefonu a plaťte z telefonu! Nebo vám můžeme poslat tištěnou kartu!


Výhody karty MT Payless lze využívat velmi jednoduše, především když ji máte v telefonu. Kliknete na Uplatnit, dostanete se do našeho obchodu a můžete nakupovat. Na druhou stranu jsou naše karty opravdu pěkné a možná si ji budete chtít nechat vytisknout. V takovém případě jsou účtovány drobné poplatky za správu, protože nevyrábíme mnoho karet, ale pouze pár jedinečných kusů. Kartu zpracujeme za 1 – 2 týdny a zašleme ji na vaši adresu.

Jednoduše přidávejte peníze na svou platební kartu a získejte ještě více peněz!

Do našeho systému přidáváme stále více produktů a vy můžete používat svou Payless kartu po dlouhou dobu – po zadání čísla vaší karty na ni budete moci přidat více peněz a koupit další produkty. Tuto kartu si můžete ponechat v telefonu a provádět platby přímo odtud. U nás se nikdy nemusíte bát odcizení peněz z účtu, protože je můžete utratit pouze vy v našem zabezpečeném systému.

Existuje ještě jeden způsob, jak ušetřit peníze!

Pokud se chystáte vyměnit olej ve svém vozidle, kupte si ten nekvalitnější olej za super cenu na Megatiket.com a vezměte ho s sebou do autoservisu! V tomto případě budete platit pouze za službu, v zásadě za vykonanou práci. Navíc budete vědět, že jste si koupili ten nejlepší olej za nejlepší cenu!

Pokud chcete, můžete svou Payless kartu kdykoliv zrušit a zbytek peněz vám vrátíme. Rozdíl oproti obvyklému účtu spočívá v tom, že v bance platíte za otevření účtu vy. V případě MT Payless karty platíme my vám! A poslední tip nakonec: můžete dát dárek svým přátelům nebo blízkým: koupit a poslat jim Payless dárkovou kartu a oni si budou moci koupit některé z našich výhodných produktů a služeb!

Nečekejte, kupte si kartu a začněte s námi šetřit peníze!