Mobil. NEJLEPŠÍ OLEJ ZA NEJLEPŠÍ CENU

Jak utracet hodne penez s prakticky žádným rozpočtem?

Obvykle mají navrhovatelé velmi omezený rozpočet, než je organizace událostí-prodej událostí předem a v podstatě žádný příjem na obzoru….

Na druhou stranu musíte utrácet a utrácet hodně za reklamu, pronájem místa konání a zálohu na talent, který jste si zamluvili. Plus cestování, ubytování, které musíte zaplatit také předem.

Seznam výdajů je enormní, ale je penezenka prázdna a máte pouze úspory z předchozí události. Kdyby ta byla úspěšna, samozřejmě. Úvěr? Půjčovat si od přátel? To také není lehké.

A částky, které si můžete půjčit, jsou neni také malé.

Klasická otázka: co dělat? A kdo je za to zodpovědný?

Odpověď je jednoduchá: Megatiket je zodpovědný! Co mám dělat? Navštivte nás!

Protože jedna z alternativ k hotově je vstupenky!

MEGATIKET vyvinul systém akceptování vstupenek pro vaši událost jako částečné refundace za vaši platbu za reklamu.

Jinými slovy, můžete zavést do našeho systému ex množství vstupenek k prodeji prostřednictvím MEGATIKET a získat reklamní balík, který nám zaplatí za peníze, které vyměním za prodej vašich lístků.

V souladu se statistikami kolem 10% rozpočtu na akci se vynakládají na reklamu, takže musíte tuto částku stejně utratit. V případě, že přinesete vstupenky na prodej, ZAPLATÍME za reklamu my! Některé plánované výdaje od prodeje vstupenek budou ztraceny, ale dostanete dobrou a efektivní reklamu. Včas! A ne na kreditku, ani na peníze přítele!

Tato finanční facilita je v diskusích v rámci společnosti a je schválena k práci pouze v testovacím módu, a tak oceníme vaše připomínky a na tento příspěvek se můžete podívat jako na pozvání k účasti.

Nechte svůj komentář a rádi uvidíme, jak to dokážeme společně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *