Best oil. Best Scooters

Kombinace 2 obrů může zachránit nás všechny!

MOSKVA (AP) – Vývojáři ruské vakcíny proti viru Corona Sputnik V v pondělí oznámili podepsání dohody s AstraZeneca o testování kombinace snímků COVID-19 britského výrobce drog a součásti vakcíny vytvořené v Moskvě.

Vývojáři Sputniku V minulý měsíc navrhli přístup k AstraZeneca, což naznačuje, že by mohla zvýšit účinnost britské vakcíny. Společnost oznámila na prosinec 11 2020 studii otestovat kombinaci, a v pondělí podepsal memorandum o spolupráci s Moskvou-založené zdravotnické výzkumné zařízení Gamaleya institute, Ruský fond přímých investic a ruský výrobce drog R-Pharm.

Více informací o partnerech:

Astrazeneca

AstraZeneca na světě. 75 000 zaměstnanců (2020). 45,4% vedoucích pozic jsou vykonávány ženy 3 výzkumných center se nacházejí ve Velké Británii, Švédsku a USA. Sídlo se nachází v Cambridge, Spojené království Astra AB byla založena ve Švédsku v roce 1913.

Sputnik V

Sputnik V je první registrovaná vakcína na světě založená na dobře prostudované lidské adenovirové vektorové platformě. Žádosti o více než 1,2 miliardy dávek vakcíny Sputnik V přišly z více než 50 zemí. Účinnost vakcíny Sputnik V je potvrzena na 91,4% na základě analýzy údajů konečného kontrolního bodu klinických studií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *