Mobil. NEJLEPŠÍ OLEJ ZA NEJLEPŠÍ CENU

Kde je lístek? Na MEGATIKET.COM!

Napsali jsme slovo “lístek” s chybou: MEGATIKET! A udělal to z jediného důvodu: ne všichni lidé v naší zeměpisné oblasti vědí, že lístek je napsán pomocí CK a ne pouze K. V naší transkripce může každý psát ticket!
Tikety jsou čím dál blíž k lidem. Ve Spojených státech se přibližně 50 událostí prodává prostřednictvím tzv. “selfticketing”-což znamená, že navrhovatelé a organizátoři používají svůj vlastní systém prodeje, protože v tomto případě ovládají sami svůj osud. Neztratí se v rozsáhlých džunflích velkých provozovatelů vstupenek, jdou přímo na jejich účty a mohou sledovat tržby každou minutu.

V Evropě i v České republice roste i selfticketing … Mnoho promoterů začalo používat své vlastní systémy a inzerci prostřednictvím www.megatiket.com. Mnoho společností nepoužívá lístky/pozvánky/registrace pro své události a činí velkou chybu!

Protože v měnícím se světě je to jediné kritérium, pokud vaše reklama proběhla úspěšně nebo ne. Pokud máte plnou HOUSE, jste úspěšní. Kdyby nikdo nepřišel, tak…
Megatiket.com našim klientům nabízí mnoho možností, jak si udělat vlastní lístky: můžete si od nás objednat zdarma pozvánky/registrace pro vaši událost. Nebo si můžete prodat vlastní lístky. Za cenu. A s velmi malými provizemi. Zkontrolujte naši DEMO ukázku a zvolte vhodny pro váš produkt!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *