Best oil. Best Scooters

Proč je účtován poplatek za čekací listinu na očkování?

Děláme poplatek za tuto registraci čekací listiny a nedělame tajemství z toho. Zde jsou důvody pro to:

Důvod první: museli jsme vyjednát a projít veškerou logistiku zpracování vaší rezervace s různými úřady. Jinými slovy: schůzky, dohody, podpisy. To vše není zadarmo.

Důvod dva. Potřebovali jsme vytvořit infrastrukturu pro správu vašich předběžných rezervací. Servery. Software. IT správce.

Důvod tři. Budeme zpracovávát vaše předběžné rezervace. Fyzicky jej propojme s místními systémy klinik a lidmi a informujme vás o výsledcích. V podstatě budeme dělat vaše práci.

4. Důvod čtyři a první … Pokaždé, když Evropa potřebovala vybudovat celoevropskou společnou informační, logistickou nebo organizační platformu, trvalo roky, než přišlo s konečným řešením. Nebo – to se nestalo. Vůbec! Rádi bychom připomněli, že dodnes nebylo dokončeno mnoho nešťastných projektů…Brexit trval mnoho let a stále je ve vzduchu …

Nemůžeme souhlasit s takovým “řešením” a potřebovali jsme něco udělat! A museli jsme vyvinout virtuální frontu, kde každý bude vědět všechno a může plánovat.


Megatiket.com vám bude účtovat a věřte nám, taková symbolická platba nepokryje naše výdaje. Ale slíbili jsme to, tak to uděláme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *