Sputniktrip. STOP COVID 19. Vaccine

Kupujícím:

Na některé skvělé akce se vyplatí si počkat: Black Friday, sezónní výprodeje, St.Patrick’s day, Dny Marianne a mnoho dalších atraktivních akcí. Ale jak se těchto událostí zúčastnit, pokud je to daleko od vašeho domova, nemáte čas nebo čekáte na výplatu?
Navštěvujte častěji stránky Megatiket.com a nenechte si ujít příležitost zakoupit poukázky, pozvánky, vstupenky, registrace a další nástroje virtuální účasti na výhodných akcích.

V souladu s dohodou s naší společností vydává organizátor akcí pomocí Megatiket.com poukázky na akci. Obchod může nastavit čas akce, množství návštěvníků, které chce této akci povolit, a podmínky účasti. Pokud uvidíte příslušnou událost a uvidíte dostupné poukázky na našem webu, můžete je vytisknout a později přijít na akci ve vhodnou dobu a získat produkt, o kterém jste snili. Není to snadné?

Vámi vybrané akce a události si můžete přidávat do kalendáře, který vám je včas připomene, takže vám nic neunikne.

Marketingovým specialistům

Zajistit, aby se reklama zobrazila těm správným lidem není vůbec jednoduché. Řekněme například, že prodáváte solární svítidla a v reklamním banneru na ně inzerujete výhodnou slevu. Určitě chcete banner zobrazit pouze těm, kteří mají dům se zahradou a vaše výrobky by se jim mohly hodit. V ideálním případě jen těm, kteří už o koupi takových svítidel uvažují, nebo se již dokonce rozhodli je koupit. Určitě víte, že zajistit si takto konkrétní publikum není vůbec jednoduché. Díky našim marketingovým zkušenostem a spolupráci s mnoha partnery jsme schopni najít ty správné potenciální zákazníky právě pro vás.

Vaše marketingové úsilí tedy nebude zbytečné!


Pro zveřejnění vaší reklamy cíleným skupinám doporučujeme využít portál www.mega-reklama.com. Zde najdete vhodná média, která zacílí na relevantní skupiny. Službu můžete také uvést na našem portálu se seznamem služeb www.megares.cz – zdarma, a to díky probíhající promo akci tohoto systému! Můžete také přidávat virtuální slevové poukázky, pozvánky, registrace. Megatiket.com má všechna potřebná technologická řešení pro podporu prodeje vašich produktů. Pokud byste chtěli všechny své kupony a poukázky kontrolovat, tak u nás tu možnost máte a to prostřednictvím svých mobilních telefonů. Můžeme vám také poskytnout přístup k online informačnímu systému, takže budete mít možnost vidět počet návštěvníku a jestli o vaši akci projevují zájem nebo ne.

Akci můžete přidat do prodeje jednoduše vyplněním vhodného formuláře.