Best oil. Best Scooters

On-line reklamní MEGA agentura

MEGAevent s.r.o. (www.megatiket.com) vytvořili lidé, kteří zahájili online prodej vstupenek v Evropě. První E-Ticket v Evropě jsme vytvořili v roce 2001. V té době nebyl internet stejný jako nyní … A lístky vypadaly spíše jako pohlednice – pěkné a lesklé, ale nebylo možné je efektivně distribuovat. Ale bylo to vzrušující a nové – lístek zaslaný poštou! A my jsme podstoupili toto riziko a dokázali jsme to! Nyní lidstvo používá POUZE elektronické lístky …

Náš nový projekt se zaměřuje na zefektivnění reklamy a skládá se z mnoha prvků, které společně činí reklamu levnější a efektivnější. Klient, který utrácí peníze za reklamu, chce od reklamy jen několik základních věcí: inzerovaný produkt nebo služba by měla být veřejnosti ukazována z těch nejlepších stránek. Reklama by měla být efektivní – jinými slovy neztratit, ale přinést peníze. Pokud vaše reklama není úspěšná, měl by inzerent vědět proč – musí získat kvalifikované přehledy. A poslední věc – inzerent musí být respektován a nesmí s ním být zacházeno jako s loupežným objektem.

Všechny tyto zásady lze snadno deklarovat, ale může být obtížné je zavést do praxe. Dnešní reklamní trh to často dělá naopak.

Na www.megatiket.com najdete POUZE JEDINEČNÉ NABÍDKY a JEDINEČNÁ ŘEŠENÍ.

Například jsme zahájili prodej olejů Mobil a spolupracujeme s výhradním prodejcem těchto produktů v České republice, MAIER AND KORDULETSCH. Někteří lidé se snaží tyto oleje prodat v České republice. Někdy dokonce levnější než my, ale buďte s nimi opatrní: pouze od naší společnosti si koupíte autentický a kvalitní olej Formule 1. Byly případy, kdy auto s falešným olejem od těchto prodejců bylo spáleno nebo explodovalo!

Dalším výrobkem, který prodáváme, jsou elektrické skútry. Na rozdíl od zilionů skútrů, které se dnes prodávají, máme pouze 2 modely. Ale jsou nejlepší v této kategorii – spolehliví, pevní, zvládnou až 200 kg … Nabízíme skútry thouse za speciální cenu, která je mnohem nižší než u ostatních. Navíc tyto skútry prodáváme pomocí bank – nemusíte platit nic předem!

Náš systém je jedinečný a žádná reklamní společnost takový systém nepoužívá! Cílem naší společnosti je dosáhnout deklarovaných principů na začátku tohoto článku pomocí digitálních řešení.

Navštěvujete náš web! A získejte jedinečné a nejkvalitnější produkty!