Mobil. NEJLEPŠÍ OLEJ ZA NEJLEPŠÍ CENU

On-line virtuální reklamní MEGA agentura

MEGAevent s.r.o. byl vytvořen lidmi, kteří zahájili on-line prodej vstupenek v Evropě. První E-Ticket v Evropě jsme vytvořili v roce 2001. V té době nebyl Internet takový jako teď… A lístky vypadaly spíš jako pohlednice-pěkné a lesklé, ale bylo nemožné je efektivně distribuovat.

Náš nový projekt je věnován zefektivnění reklamy a skládá se z mnoha prvků, které společně zlevňují a zefektivňují reklamu.

Klient, který utrácí peníze za reklamu, chce od reklamy jen pár základních věcí: inzerovaný produkt nebo služba by se měla veřejnosti ukázat z nejlepších stran. Reklama by měla být účinná – jinými slovy neprodělávat, ale přinášet peníze. Pokud reklama není úspěšná, měl by inzerent vědět proč – potřebuje získat kvalifikované a ověřené informace. A v neposlední řadě – inzerenta je třeba respektovat a ne zacházet s ním jako s objektem, který chceme pouze obrat o peníze.

Všechny tyto zásady lze snadno prohlásit, ale převést je do praxe může být obtížné. Dnešní reklamní trh to všechno dělá často přesně naopak..

Abychom zajistili dodržení všech těchto zásad, postavili jsme multi-serverový, multi-webový systém:

Každý ze systémů je vzájemně propojen a podporuje proces reklamy.

Vyhledávač služeb a seznam

Na stránkách megares.cz můžete uvést svou událost či službu, získat moderní stránku pro vaši propagaci a rezervační modul, který umožní rezervaci vaší služby přímo z reklamních médií. Díky tomu budete plně vybaveni a budete mít vše pod kontrolou jako pilot v letadle!
Dodáme vám mnoho různých on-line modulů – kalendáře, vstupenky, slevové poukázky, karty. Výchozí verze všech z nich je nainstalována zdarma a my vám budeme účtovat pouze instalaci- Případné další platby jsou pouze pro pokrytí našich skutečných výdajů s tím spojených.
Tržní hodnota těchto služeb se pohybuje od 40 do 80 tis. Kč. Získáte to prakticky zdarma.

Prodávejte své produkty a akce

Pokud je Megares.cz věnována službám, můžete na Megatiket.com prodávat své tvrdé produkty nebo prodejní akce! Můžete tak spravovat a současně inzerovat svůj sklad. Zkontrolujte Megatiket.com a podívejte se, jak to děláme!

Získejte efektivní reklamu

Na www.mega-reklama.com můžete rychle a levně zakoupit vhodný reklamní balíček, který bude prezentovat vaši firmu! Díky multiplatformě můžete s naší pomocí vytvořit efektivní mediální plán, představit svůj produkt nebo službu prostřednictvím kombinace reklamních nástrojů a zároveň je porovnat s výsledky prodeje, což je nejdůležitější parametr. To vše se děje online. Navíc máme vlastní monitorovací objektivní analytické systémy, takže uvidíte skutečný obrázek vaší kampaně.

Náš systém je jedinečný a žádná reklamní společnost takový nevyužívá! Cílem naší společnosti je pomocí digitálních řešení dosáhnout na začátku tohoto článku deklarovaných principů.

Navštivte naše weby! Získejte efektivní mediální plán ZDARMA!