Event and Mega discount channel

On-line virtuální reklamní MEGA agentura

MEGAevent s.r.o. byl vytvořen lidmi, kteří zahájili on-line prodej vstupenek v Evropě. První E-Ticket jsme vybudovali v Evropě za 2001 roku . V té době nebyl Internet tak jako teď… A lístky vypadaly spíš jako pohlednice-pěkné a lesklé, ale nemožné je distribuovat.

Náš nový projekt se jmenuje Megaevent a je-li dvěma slovy společnost digitální reklamy. Byla konceptualizována na základě mnohaletých analýz současného vývoje reklamního trhu. .

Klient, který utrácí peníze za reklamu, chce od reklamy jen pár základních věcí: inzerovaný produkt nebo služba by se měla veřejnosti ukázat z nejlepších stran. Reklama by měla být účinná – jinými slovy neztrácet, ale přinášet peníze. Pokud reklama není úspěšná, měl by inzerent vědět proč – potřebuje získat kvalifikované zprávy. A konečná věc – inzerenta je třeba respektovat a ne zacházet s ním jako s loupežným objektem.

Všechny tyto zásady lze snadno prohlásit, ale je obtížné je implementovat. Protože dnešní reklamní trh to všechno dělá, ale se slovem „ne“


Abychom vytvořili odpověď na tyto otázky, postavili jsme multi serverni, multi webový systém:


Každý ze systémů je vzájemně propojen a podporuje proces reklamy.

  1. Na stránkách megares.cz a megatiket.com můžete uvést svou událost, získat moderní stránku pro vaši společnost nebo službu a získat rezervační modul, který umožní rezervaci vaší služby přímo z reklamních médií. Díky tomu budete plně vybaveni a budete mít vše pod kontrolou jako pilot v letadle!
    Dodáme vám mnoho různých on-line modulů – kalendáře, vstupenky, slevové poukázky, karty. Výchozí verze všech z nich je nainstalována zdarma a my vám můžeme účtovat pouze instalaci a další různé platby, abychom pokryli pouze naše výdaje.
    Tržní hodnota těchto služeb se pohybuje od 40 do 80 tis. Kč. Získáte to prakticky zdarma.
  2. Na www.mega-reklama.com můžete rychle a ne za hodně peněz zakoupit vhodný reklamní balíček, který vám ukáže vaši firmu! Reklamní balíček lze objednat na různé typy médií a je zaměřen na konkrétní publikum, které naše společnost dělá jako první v oblasti reklamy.

Protože budete mít nainstalovaný rezervační modul, získáte skutečné statistiky o svých prodejích. To se dnes nedělá žádné z reklamních společností! Cílem naší společnosti je pomocí digitálních řešení dosáhnout těchto deklarovaných principů.

Navštivte naše weby! Získejte levnou, ale efektivní reklamu!

Vyhledávač služeb a seznam

Prodávejte své produkty a akce

Získejte efektivní reklamu