Event and Mega discount channel

Podmínky mega loterie

Mega loterie vám přinesl tyto společnosti:

Krok 1. Získejte lístek!

Mega loterie je již zahájena a můžete si koupit Mega loterie / slevové poukázky TEĎ!:

Vyberte si vhodnou cenu, o kterou chcete bojovat, vyberte si množství poukázek a tady to máte: již se účastníte kampaně!

Vstupenky obdržíte na svůj e-mail. Navíc si je budete moci stáhnout ze svého účtu na Megatiket.com ve složce Vstupenky.

Vytiskněte vstupenky a připravte je na akci!

Krok 2. Získejte slevu!

S vstupenkami Megatiket na Mega Lottery musíte jít po termínu uvedeném na našich hodinách do některého z hornbachských obchodů na území České republiky. Tam po datu zahájení kampaně budou všechny obchody HORNBACH poprvé prodávat produkty MOBILE v maloobchodě!

Mobil přichází na český trh s řadou produktů dostupných pro každý motor v zemi!!! Od Mercedesu až po ojeté vozy a zahradní vybavení! Co bylo k dispozici Formule 1 nyní bude k dispozici pro vás! A se slevou!

Značka Mobil je tradičně spojována s výkonem, zkušenostmi a inovativním přístupem a zaslouží si být jednou z nejuznávanějších a nejznámějších společností na světě.

Mobil 1 je nejpoužívanější syntetický motorový olej na světě. Společnost Mobil využívá nejmodernější suroviny k tomu, aby ze svých výrobků učinila záruku výjimečné kvality.

Značka Mobil Super se používá po celém světě pro prémiové motorové oleje.

Společnost Mobil Delvac má na průmyslovém trhu s ropou téměř osmdesátiletou tradici, takže není překvapením, že technologie používaná od pěti předních světových výrobců nákladních motorů.

Společnost ExxonMobil se již po desetiletí zavázala k vývoji průmyslových olejů, aby zákazníkům poskytla absolutní kvalitu.

Syntetické oleje Mobil SHC nabízejí dlouhou životnost, jsou šetrné k motoru a energeticky účinnější než jiné produkty.

Krok 3. Zaregistrujte se do MEGA LOTERIE!

Po zakoupení některého z unikátních produktů Mobil jít do pokladny a předložit svůj Megatiket Mega loterie lístek! Obdržíte předem slevu pro výše uvedené produkty!

+

Krok 4.Sledujte hru!

O tom, jak loterie jde, zjistíte z video vysílání, odkazy, na které budou zobrazeny na www.megatiket.com stránkách.

Krok 5. Vyhrát!