Sputniktrip. STOP COVID 19. Vaccine

Prodávejte reklamu s námi. To se vyplatí!

MEGATIKET vám nabízí neuvěřitelné příležitosti, které dosud nikdo nenabízel
Jsme on-line!

Všichni víme, jak těžké je objednat si reklamu. Musíte počkat, až vám sekretářka odpoví, pak musíte počkat, až přijde ředitel, protože vám může oznámit cenu za reklamu… Nevíte, zda mají místo pro vaši reklamu… A pak reklamu musíš vyrobit, ale jak udělat banner…? Všechny tyto otázky stojí před vámi! PRODÁVÁME ON-LINE! JAKO PIZZU NEBO PRODUKTY ZE SUPERMARKETU! Stejně tak budeme prodávat váš výrobek, ať je to cokoliv.

Křížový prodej.

Reklama je vlastně poměrně složitá, pokud ji chcete dělat systematicky. Je tam velmi mnoho parametrů. Ale vybudovali jsme technologii, která umožňuje, abychom zvládli produkovat jakékoliv reklamní formáty: plakáty, nálepky na tramvaje, internetové bannery nebo třeba rádiové spoty. A rádi bychom vaše produkty nabízeli klientům bez čekání, přímo. Rádi bychom však také sdíleli naši technologii s vámi, takže můžete na stránky umístit nejen telefonní číslo nebo e-mail, ale i rezervační modul on-line. To vám usnadní život a umožní vám zkrátit cestu k vašim klientům. Zaregistrujte se na našich stránkách a budeme diskutovat o tom, jak to provést s vaším produktem, a můžeme i proškolit vaše zaměstnance, jak pracovat s online sestavami, které budete mít přímo k telefonu nebo počítači.

Silnější marketing

Máte marketingové oddělení, které má určitě samo o sobě poměrně vysoké náklady. Navíc ještě platíte za reklamu… V důsledku všech těchto snah můžete klientům nabídnout volání nebo odeslání e-mailu… A klienti musí vše dělat tak, jak je popsáno – Viz začátek tohoto článku… Pokud máte on-line prodej, můžete společně s námi nabízet klientům snadný a pohodlný způsob objednání produktu. Posledním argumentem je, že budete moci využívat všechny výhody on-line prodeje – žhavou nabídku neprodaných produktů, velké kampaně a vše ostatní, co elektronický trh nabízí…

Zaregistrujte se jako dodavatel a zvyšujete prodej!