Mobil. NEJLEPŠÍ OLEJ ZA NEJLEPŠÍ CENU

Prodavejte s námi události!

Nikde jinde nebudete mít stejný balík. Jen z MEGATIKET.

Nezáleží na tom, zda organizujete koncerty Eltona Johna nebo sezónní prodej zahradních nástrojů… Důležité je: Pokud klienti přijdou na vaši událost a kolik jich bude? Třetím důležitým kritériem je, jaký druh návštěvníků přijde? Zajímají se o nákup vašeho produktu?

Hlavní a nejvyšší otázka, která se objeví před navrhovatel: kde inzerovat? Která média budou přinášet skutečné klienty? A zde jsou možnosti, které máte: plakáty, bill/big boardy a další městská reklama…
Uvidí někdo vaše plakáty? Velká otázka… A když ne v městské reklamě, možná zkusit jiné možnosti? A zde máte možnost volby:
To jsou dobré kanály pro reklamu. Ale jaký rozpočet máš pro tohle…? Rozpočet jako obvykle je omezený, zvláště na začátku…
Pouze v MEGATIKET můžete svůj reklamní balík složit! Protože jsme online, můžete vybírat a kombinovat různé produkty a ceny na jednom místě a v důsledku toho vytvořit přijatelný balík pro správné publikum a peníze.
PLUS můžete zvolit systém vystavování lístků pro prodej nebo pozvánku pro vaši událost! Není to drahé, plus budete monitorovat online, pokud přijdou klienti a kolik jich bude. Cena za takové systémy je mizerná. Musíte se zaregistrovat jako dodavatel, vytvořit účet a my vám pošleme informační formulář pro zadani vaší události do systému! Než to uděláme, Prohlédněte si naši DEMO.

Podívejte se na naši ukázku!

Registrovat jako dodavatele