Sputniktrip. STOP COVID 19. Vaccine

Staňte se nyní pobočkou. A začněte vydelavat $ $ $. Dnes!

Hledáme partnerské servery, které se stanou přidruženými společnostmi!

Co máte společného s zubni pastou???

Dnes umísťujete na svůj web nikdo, včetně vás, neví co! Jste web, napriklad, zasvěcená do jazzu, ale Google inzeráty v reklamním prostoru vkládáji banner pro zubní pastu.… To je velká disonance s obsahem vašeho webu. Co jazz site ma spolecniho s v zubní pastou nebo špagety nebo s mlékem nebo….??? Umístění této reklamy má pro vás vydělat peníze… Ale není! Návštěvníci vašeho webu si sem přišli přečíst informace o JAZZU a nekliknou na banner s mlekem. Takže, nedává to žádný smysl, žádné peníze. V důsledku toho plýtváte užitečným místem na vašich stránkách na zcela neužitečných bannerů, které obtěžují návštěvníky. Proto většina z nich v prohlížečích jednoduše vypne reklamu.

Megatiket vám nabízí zcela odlišný scénář!

Megatiket si jej klade na trh jako nejúčinnější marketingový a reklamní kanál, který nabízí různe reklamní kanály. Zadruhé nabízíme našim klientům správné zaměření na spravnu auditorie. To je důvod, proč my vas predstavime u nas na stránkah nejen vseobecne, ale také typ cílové skupiny , na kterou míříte. Jako výsledek promotery, ktere organizuju napriklad jazzovu událost budu vybírat vash site jako jeden z míst, kde budou mít zájem umístit svůj banner. Oni chiti svoji auditorie, a vy budete mnet pracujuci reklamu. Budete mít na cílové publikum orientovanou reklamu, a navíc bude obsah zajímavější!

A co peníze? Bude MEGATIKET platit za reklamu?

Budeme vám vydávat sledovací kód, který by měl být instalován do vaší sady webových souborů, jak je tomu u společnosti Google. Budete mít přístup k vašemu účtu, kde se zobrazí zprávy o vašem provozu, jak je tomu u stejného Googlu. Z tohoto pohledu vás budeme mít v bezpečí a pohodlí. A pak budeme platit za přenosy generované z vašeho místa, jako… Víte, kdo… Kromě toho, že na vašem webu budeme umisťování příslušných bannery, což bude pro vaše návštěvníky zajímavé, v důsledku toho bude naše spolupráce lépe fungovat! Pokud jde o peníze, neposkytujeme nebe, ale Google vám taky nic neslibuje. Pravděpodobně neví o vaší existenci… Ale jestli chcete, můžete blizko nasi reklamy umistit jejch zubni pastu, jak to bylo do nas… Proč ne?

Zaregistrujte se, abyste se stali pobočkou!